درباره ما

با توجه به نیاز افراد متخصص  و سازمان ها  برای راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و بازاریابی تعاملی و افزایش سرمایه گذاری مختلف در این ارتباط ، وب سایت شیراز سئو ، مرجع تخصصی طراحی سایت و سئو  ایجاد گردید تا بتواند در راستای کمک به کلیه ارگان ها ی نیازمند این مقوله و صادرات و معرفی صنایع ایران در حوزه بین المللی قدمی هرچند کوچک را برداشته باشد.

در این راستا طی چند سال اخیر ما تمام توان و قدرت خود را صرف پیشرفت و ترقی خود نموده ایم و توانستیم تمام اهداف را تا به امروز محقق کنیم.

توانمندی ما

طراحی سایت , ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک، نرم افزار های مدیریت مشتری ، تولید نرم افزارهای تحت وب اختصاصی سازمان ها، خدمات سئو برای موتورهای جستجو ( سئو ) ، تولید پورتال های B2B، ارئه خدمات وب هاستینگ، آموزش طراحی وب سایت از جمله خدمات ما می باشد. برای آشنایی بیشتر با توانمندی های ما لطفا با ما تماس بگیرید.

رسالت ما

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است . همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار مارا تشکیل می دهد و آرزوی ما مرتفع شدن پرچم سازمانهای همکار ما در رفیعترین قله های موفقیت می باشد . شیراز سئو  با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص ،بازوی توانمندی برای تمام سازمانهای نیازمند این مقوله می باشد.

logo.png